Dlaczego Bieszczady ?

Domki Piszkówka w Okolicy SolinyDecydując się na wyjazd w Bieszczady, każdy z nas szuka czegoś innego. Jedni chcieli by odpocząć od zgiełku miast, inni z miłości do pieszych wędrówek chcieli by zakotwiczyć nieopodal górskich szlaków a jeszcze inni szukają miejsc w pobliżu wody, czy tez w okolicy lasów.  Niezależnie od lokalizacji, każdy z nas ceni sobie spokój i komfort podczas urlopu nie pozostawiając daleko w tyle ceny, jaką trzeba będzie uregulować za nocleg. Wszystkie te punkty składają się w jedną całość podczas wyboru noclegu, dlatego też postanowimy przybliżyć Państwu kilka Bieszczadzkich akcentów naszej oferty. Domki całoroczne Piszkówka w BieszczadachNasze domki położone są w malowniczej  wiosce Orelec, która usytuowana jest przy drodze dojazdowej do Soliny. Lokalizacja, która na pierwszy rzut oka może nie wydawać się atrakcyjna, kryje wiele plusów. Choć nasze domki nie są nad sama woda, dojazd nad jezioro solińskie to zaledwie 10 min drogi. Ponadto w naszej okolicy znajdą Państwo wiele atrakcji, do których i tak będziemy się musieli  wybrać się samochodem. 

Nasze domki, do których zjeżdżamy z głównej drogi, znajdują się w dużej od niej odległości. Z kolei z drugiej strony, znajdą Państwo ścieżkę do lasu, który być może nie zastąpi wędrówek po zielonych połoninach, jednak pozwoli na samotne wędrówki pośród natury.

Stawiając nasze domki postawiliśmy na komfort wypoczynku, dlatego tez każdy z nich położony jest w dużej odległości od kolejnego – tak, by wieczorne ogniska mogły odbywać się w rodzinnej niczym nie zaburzonej atmosferze i by nikt nie zaglądał nam przez okna.   Jeśli jeszcze nie zdecydowali się Państwo na przyjazd do Piszkówki, zapraszamy do działów Galeria i Atrakcje. Być może tu, odnajdą Państwo coś, co pozwoli zaplanować Wam idealny urlop.