Lato w Bieszczadach

Domki na wakacje !

Wakacje w Bieszczadach to jeden z najlepszych pomysłów na ciekawy urlop. Nasze góry to nie tylko piękna i dzika przyroda. W Bieszczadach każdy odnajdzie coś dla siebie. 

Bo tylko tutaj góry wyrastają wprost z błękitnej tafli jeziora, by połączyć się z puchową perzyną nieba. 

Liczne atrakcje, ciekawe miejsca, historyczna przeszłość regionu i niesamowici ludzie, to tylko niektóre z atrakcji jakie możemy Państwu zaoferować.

Szlaki Bieszczadów to trasy na tyle zróżnicowane, że każdego dnia można odkryć coś nowego. Jednego dnia wędrować w promykach słońca po bieszczadzkich połoninach, by następnego delektować się cieniem i śpiewem ptaków w zielonych lasach. 

A gdy zmęczeni wędrówkami zechcą Państwo odpocząć, zapraszamy nad naszą Solińską plażę, gdzie w cieniu parasoli, spokojnie można delektować się letnią przygodą. 

Nasze domki to swoista oaza pośród tłumnie zgromadzonych miejsc noclegowych w tym regionie. Usytuowane nieopodal Soliny, stanowią idealną bazę wypadową w Bieszczady, będą zarazem miejscem na tyle cichym i spokojnym, aby po atrakcjach kolejnych dni, można było spokojnie usiąść na tarasie by delektować się ciszą i spokojem, który jedynie w Bieszczadach pozostał.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie wolnych terminów zapraszamy do kontaktu. 

Więcej informacji na temat domków znajdą Państwo w dziale Nasza oferta, a o uroczej lokalizacji można przeczytać w zakładce Lokalizacja.

Zapraszamy w Bieszczady, bo kto choć raz zobaczył te nasze dzikie góry, już zawsze będzie chciał tu powracać !