Wielkimi krokami zbliża się kolejny długi weekend, który każdego roku przyciąga rzesze turystów w Bieszczady. W tym roku, po deszczowym maju, głód wypoczynku sprawia, że wszyscy z jeszcze większym wytęsknieniem wypatrujemy wiosennego słońca.
Jedną z ciekawszych destynacji, które można wybrać by w jak największym stopniu skorzystać z uroków pięknej pogody, jest z całą pewnością Jezioro Solińskie. Błękitna woda, szum fal, malownicze zielone wzgórza i moc atrakcji turystycznych sprawiają, że nasze bieszczadzkie morze przyciąga nie tylko amatorów wodnej przygody, ale również turystów, którzy chcą jedynie odpocząć po kolejnych miesiącach bez słońca.

Wszystkie te argumenty sprawiają, że każdy weekend w Bieszczadach cieszy się ogromną popularnością, a znalezienie noclegu w tej malowniczej okolicy graniczy niemalże z cudem.

Lokalizacja naszych domków wypoczynkowych sprawia, że turysta korzystający z naszej oferty może cieszyć się spokojem i ciszą, która w sezonie jest niedostępna w najbardziej popularnych miejscowościach, zarazem mając dostęp do największych atrakcji „Bieszczadzkiego Morza”.

Dlatego zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i do działu kontakt, gdzie uzyskają Państwo informacje na temat wolnych terminów na rok 2019.