Wiosna w Bieszczadach

Noclegi w Boże ciało...

Domki w Bieszczadach czerwiec – Bieszczady na wiosnę są wyjątkowo piękne. Przyroda budzi się ze snu eksplozją kolorów w akompaniamencie śpiewu ptaków. Jest to również pora, gdy w Bieszczadach jest wyjątkowo spokojnie. Szlaki piesze i rowerowe dopiero przygotowują się do przyjęcia turystów, dlatego też warto odwiedzić je o tej porze roku. Jednym z najlepszych miesięcy, by  zwiedzać nasze piękne góry jest właśnie miesiąc czerwiec, gdy pogoda już nabiera letnich kształtów a po majówkowej eksplozji pozostają jedynie wspomnienia. 

Dlatego tez zapraszamy do naszych komfortowo urządzonych domków w Orelcu, nieopodal Soliny, gdzie zakosztują Państwo prawdziwie bieszczadzkiej przyrody, z dala od zatłoczonych miejscowości turystycznych, a zarazem na tyle blisko, by każdego dnia odkrywać Bieszczady na nowo. 

Nasza lokalizacja sprawi, że każdy znajdzie dla siebie coś innego, zarówno miłośnicy leniwego wypoczynku na łonie natury, jak i osoby łaknące aktywnych przygód w malowniczym otoczeniu gór i jeziora. A po pełnym atrakcji dniu, zapraszamy do odpoczynku na tarasie przy grillu, ognisku bądź po prostu w ciszy zakrapianej odrobiną bieszczadzkiej przyrody !

Zapraszamy do domków Piszkówka w Bieszczadach !

Więcej informacji na temat naszych domków znajdą Państwo w zakładce NASZA OFERTA…

Bo jeśli planują spędzić Państwo długi weekend czerwcowy w Bieszczadach – zapraszamy do naszych domków !