Wiosna w Bieszczadach

Wiosna w Bieszczadach – urlop nad Jeziorem Solińskim

Wiosna w Bieszczadach

Zima powoli ustępuje kolorom wiosny a i Bieszczady budzą się nieśmiało do życia. Czy warto odwiedzić te nasze piękne góry o tej porze roku ? Naszym zdaniem tak, dlatego poświeć nam trochę minut, byśmy spróbowali Cię przekonać do naszego zdania. 

Najważniejszym atutem naszego regionu o tej porze roku są kolory, które z wolna przebijają się spod zimowej perzyny. Zachwycić mogą zarówno pojedyncze zielone listki pojawiające się na drzewach, jak i kolorowe kwiatostany, powoli przebijające się w bieszczadzkim krajobrazie czy też pierwsze przebiśniegi nieśmiało sięgające ku słońcu. 

Wiosną w Bieszczadach jest znacznie spokojniej. Wybierając się na szlak możemy mieć pewność, że nie natrafimy na tłumy spacerowiczów, którzy będą korkować wejścia na te nawet najbardziej popularne szlaki. A wiadomo jest, że wędrówka po górach w spokoju i ciszy, to największy atut Bieszczadów. 

Wiosną Bieszczady kuszą również mniejszymi cenami. Dlatego wybierając się do nas o tej porze roku znajdziesz komfortowy nocleg w cenie, której nie doświadczysz podczas gwarnego sezonu letniego. 

My również zapraszamy do naszych domków, już na wiosnę, gdy pierwsze promyki słońca zaczynają ciepło otulać nasz bieszczadzkie połoniny