Wakacje w Bieszczadach

Wakacje w Bieszczadach

Noclegi Wakacje w BieszczadachBieszczady to jeden z najbardziej dzikich i wciąż niezmienionych przez człowieka regionów Polski. Prastare lasy, rozległe połoniny, dzika przyroda i niewielkie zaludnienie powodują, że region idealnie nadaje się do samotnych wędrówek i podglądania przyrody. Wiele tu miejsc, które zaskakują, także turystycznych atrakcji, jakich nikt się nie spodziewa.  Dzika przyroda tworzy harmonijną całość z dawnymi budowlami oraz pamiątkami historii.

Jednak z roku na rok w Bieszczadach pojawia się coraz więcej atrakcji turystycznych, które mogą przyciągnąć miłośników aktywnego wypoczynku.

Szlaki rowerowe, spływy kajakowe, ekstremalne wyprawy 4×4 czy też szalone przejażdżki quadami po specjalnie wyznaczonych trasach, to tylko niektóre z atrakcji które zaspokoją najbardziej wygórowane oczekiwania.

Planując pobyt w Bieszczadach, warto zatroszczyć się o odpowiednie zakwaterowanie, by każdego dnia móc odpocząć po kolejnym dniu pełnym atrakcji. Piszkówka oferuje w pełni wyposażone domki z miejscem na grilla przy każdym z nich, z placem zabaw i parkingiem dla przyjezdnych gości. 

Warto również wspomnieć, że pomimo domki usytuowane są na uboczu, to wszelkie bieszczadzkie atrakcje znajdują się wręcz na wyciągniecie ręki.

Zapraszamy przez okrągły rok.