Nocleg w Bieszczadach

Jaki nocleg w Bieszczadach i dlaczego domki ?

Domki BieszczadyWybór kwatery noclegowej jest bardzo ważny i bardzo często potrafi przesądzić o całym kształcie urlopu. Często zastanawiamy się jakie miejsce wybrać, żeby nie przepłacić oraz żeby spędzić czas komfortowo i bez zbędnego stresu. Zawsze przed wyjazdem warto zapoznać się z ofertą noclegową miejsca, w którym planujemy spędzić urlop i w zależności od naszych wymagań , skupić się na sprecyzowanej kategorii noclegów. 

Bieszczady od kilku lat notują znaczny wzrost oferty turystycznej, przez co dzisiaj szukając miejsca do spania znajdziemy tu zarówno studenckie koliby jak i hotele o wysokim standardzie. Jeśli jednak ograniczają Was koszty a zależy wam na wygodzie, zapraszamy do naszych domków całorocznych Piszkówka w Orelcu. 

Nocleg w Bieszczadach w takim obiekcie to przede wszystkim spokój, cisza i prywatność, której nie ograniczają inni turyści. To również pełne wyposażenie kuchni, dzięki czemu atmosfera podczas urlopu może być zdecydowanie bardziej rodzinna, ciepła, zachęcająca do zabawy na świeżym powietrzu, zapewniając jednocześnie wszystkie najważniejsze udogodnienia, sanitariaty jak dostęp do kuchni czy lodówki. 

Nocleg w BieszczadachWłasny kąt do spania w naszych domkach  to idealne rozwiązanie dla osób planujących całymi dniami zwiedzać Bieszczady, bo wracając po kilkunastu godzinach wędrówek można na spokojnie oddać się relaksującej ciszy otaczających lasów.

Kolejnym powodem, dla którego warto jest zawitać w naszych domkach, jest to cicha i spokojna okolica. Orelec to mała wieś położona nieopodal Zalewu Solińskiego, jednak z dala od głównych deptaków turystycznych. Taka lokalizacja sprawia, że Piszkówka jest idealną bazą wypadową w Bieszczady, będąc za razem oazą spokoju dla pragnących prawdziwie Bieszczadzkiego odpoczynku.

Jeśli nocleg w Bieszczadach to tylko w Piszkówce