Domki nad Soliną

Domki nad Soliną.

Jezioro Solińskie należy do jednej z największych atrakcji Bieszczadów, a można by powiedzieć, ze jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Błękitna tafla jeziora, która wyrasta wprost z zielonych wzgórz i pagórków, wcinając się w nie licznymi zatokami, każdego roku przyciąga rzesze turystów spragnionych wody, gór i słońca. To unikalne połączenie wody i gór sprawia, że jednego dnia możemy spacerować górskimi szczytami, by następnego opalać się na plaży, czy tez korzystać z orzeźwiającej kąpieli w chłodnym akwenie.

Malowniczy klimat i bogato rozwinięta baza turystyczna sprawiają, że Bieszczadzkie Morze stało się jednym z najczęstszych kierunków obieranych przez urlopowiczów. Jednym z najczęściej wybieranych noclegów zarówno w Bieszczadach jak i nad Soliną są domki letniskowe. Komfortowo urządzone, wyposażone w kuchnię, własną łazienkę, osobne sypialnie  sprawiają urlop jeszcze wygodniejszym. Uczucie prywatności, możliwość przygotowania własnych posiłków i własna strefa komfortu po dniu pełnym bieszczadzkich wrażeń to tylko kilka z zalet takiego rozwiązania. Przeważnie, tak i u nas domki nad Soliną wyposażone są w TV, radio z cd, pokój dzienny, taras oraz miejsce do grillowania, co sprawia, że wypoczynek staje się jeszcze wygodniejszy. Plac zabaw sprawia, że urlop z dziećmi będzie jeszcze łatwiejszy a własny parking pozwoli nam spać spokojnie, nie martwiąc się o pozostawiony samochód. 

Więcej informacji na temat domków znajdą Państwo w dziale Nasza oferta, a o uroczej lokalizacji można przeczytać w zakładce Lokalizacja.

Zapraszamy w Bieszczady, bo kto choć raz zobaczył te nasze dzikie góry, już zawsze będzie chciał tu powracać !