Polityka bezpieczeństwa w Piszkówce związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2

W trosce o bezpieczeństwo Państwa, wobec obecnej sytuacji związanej z koronawirusem SARS-CoV-2, wprowadziliśmy szereg zasad związanych z pobytem w naszym obiekcie. Stale monitorujemy zmieniające się regulacje oraz przepisy związane z epidemią lecz jak zawsze jesteśmy otwarci na Wasze uwagi, które pozwolą nam poprawić jakość naszych usług i komfort pobytu w naszym obiekcie.

Nasze Domki po każdym zakończonym pobycie poddajemy gruntownej dezynfekcji poprzez ozonowanie. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda dezynfekcji i oczyszczania bez wykorzystywania chemii, która pozwala na usunięcie z powietrza pomieszczenia, groźnych dla zdrowia bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni czy i alergenów.

Ponadto nasze domki zlokalizowane są na Bieszczadzkim wzgórzu, z daleka od bardzo tłocznych miejsc publicznych i wielskich skupisk turystycznych. Ponadto nasze domki całoroczne, oddalone są od siebie na kilkanaście metrów, co daje poczucie bezpieczeństwa i izolacji od innych gości przebywających na terenie obiektu.

W bezpośrednim sąsiedztwie naszej działki znajduje się mały, który pozwoli korzystać z uroków Bieszczadzkiej natury bez narażania się na kontakt z innymi gośćmi.

 

Zapraszamy w Bieszczady do Orelca.