Strona główna

Domki Solina - całoroczne noclegi w Bieszczadach.

Zapraszamy do 8 osobowych, w pełni wyposażonych domków do wynajęcia położonych w malowniczej miejscowości Orelec nieopodal Soliny. Idealne miejsce zakwaterowania, z którego łatwo dotrzeć w każdy zakątek Bieszczad.
Wymarzony przystanek dla zmierzających do pobliskiego jeziora solińskiego jak i dla wielbicieli wędrówek górskich lub osób, które zwyczajnie pragną uciec od zgiełku miast czy codziennego pośpiechu.

Domki położone są na wzgórzu bezpośrednio przy lesie. Zachowana odległość między domkami zapewnia Państwu ciszę, spokój i swobodę.

 

« z 2 »

AKTUALNOŚCI

W tym sezonie Pani zima długo kazała nam czekać na swoje nadejście. Gdy już jednak się zdecydowała, okryła nasze domki
Jeżeli przed przyjazdem w Bieszczady powstrzymuje Państwa obawa związana z obecną sytuacją Polsce, mamy dla Państwa ważną informację.   Bo
Pellentesque fermentum ero varidolor mattise et posuere lectus digssimings Integer portaine nuncsit amet. Posuere tellus imperdiet facilisis. Curabitur faucibusy tellus,

NASZE DOMKI

Zapraszamy w nasz malowniczy region, gdzie szczyty górskie toną w lustrze jeziora solińskiego, a ludzie cenią komfort i spokój z dala od zgiełku wielkich miast i zatłoczonych miejscowości turystycznych. Bo Piszkówka to idealna baza wypadowa w miejsca na co dzień oblegane przez turystów, miejsce w którym spokojnie odpoczniemy po dniu pełnym bieszczadzkich atrakcji.

LOKALIZACJA

KONTAKT

Domki „Piszkówka” w Orelcu

+48 721 840 838